Contact

06/07/2017

Brusselse Bond voor het Recht op Wonen vzw (RBDH/BBRoW)

Henegouwenkaai 29 bus 4 in 1080 Molenbeek

Openbaar vervoer : métro lijn 1, station Graaf van Vlaanderen - tram 51, halte Vlaamsepoort

tel. : 02/502 84 63

fax : 02/503 49 05

U kunt contact opnemen met de medewerkers van BBRoW via mail :

Anne Bauwelinckx
Analyses, studie en pleidooi
anne.bauwelinckx@rbdh.be

Carole Dumont
Analyses, studie en pleidooi
carole.dumont@rbdh.be

Anne-Sophie Dupont
Vormingen, animaties, evenementen, netwerk
anne-sophie.dupont@rbdh.be

Laurence Evrard
Administratief bediende
laurence.evrard@rbdh.be

Ambroise Thomson
Communicatie
ambroise.thomson@rbdh.be

Werner Van Mieghem
Coördinator
werner@rbdh.be